محل تبلیغات شما

پس از مرگ نا به هنگام مریم میرزاخانی، زندگی او به بهترین وجه از طریق کارهایش به یاد می‌ماند.

غم و اندوهی که خبر درگذشت مریم میرزاخانی برایم داشت، من را وادار ساخت تا هر مقاله‌ای که درباره‌ی او می‌توانستم بیابم را مطالعه کنم و زمانی که نتوانستم مقاله‌های بیش‌تری بیابم، شروع به مطالعه‌ی نظرات خوانندگان مقاله‌های او کردم

بسیاری از خوانندگان کارهای او، این‌طور نوشته بودند که تحقیقات او را دور از فهم” و غیر قابل بازگویی و بیان” می‌دانند. با این‌حال، مریم در جهت مخالف غیر قابل بیان و بازگویی” قرار داشت. او با کارها و واژگانش به ما یادآوری کرد که ایده‌های ریاضی در صورتی که شخص به اندازه‌ی کافی به کارش اهتمام بورزد، می‌توانند درک شوند.

میرزاخانی ستاره‌ی سخنرانی‌هایش نبود بلکه نقطه‌ی عطف سخنرانی‌های او، ایده‌های ریاضیاتی او بودند. او آرام، روشن و واضح صحبت می‌کرد و لذت و شور عمیقی از روند کار را به جریان در می‌آورد.

مریم این توانایی را داشت که به سرعت میزان درک مخاطب از صحبت‌هایش را درک کند و بر اساس این میزان درک، صحبت‌هایش را تنظیم و ارائه نماید. این توانایی ویژگی نادری در میان ریاضیدانان است.

کشف های زیبای ریاضیاتی مریم میرزاخانی

نامه به یک ریاضیدان جوان

دانلود نمونه سوال پایان ترم معادلات دیفرانسیل

مریم ,میزان ,توانایی ,غیر ,صحبت‌هایش ,بودند ,این توانایی ,غیر قابل ,صحبت‌هایش را ,ایده‌های ریاضیاتی ,ریاضیاتی او

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

glotecvewan پیش دبستان و دبستان غیردولتی پسرانه خِرَدوَرزان John's page برق. قدرت. کنترل. الکترونیک. مخابرات. تاسیسات. Freddie's style نوید آبادانی Carl's notes cespaddredic تعمیر کولر گازی و پکیج / سرویس کولر گازی و داکت اسپلیت / 09197164216 findbersreade